MULTI DIN434-12 - odb. 4 k., 700 p., MULTI DTM433MHz Zobacz większe

MULTI DIN434-12 - odb. 4 k., 700 p., MULTI DTM433MHz

Nowy

MULTI DIN434-12 to uniwersalny, czterokanałowy odbiornik radiowy, zasilany napięciem 12V AC/DC pracujący w systemie MULTI DTM433MHz.Podstawowe zastosowanie to uniwersalne sterowanie automatyką domową np. oświetleniem, elektro-zaworami, wentylacją, automatyką bramową, systemem alarmowym i domofonowym. 

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,60 zł.


239,85 zł

Więcej informacji

MULTI DIN434-12 to uniwersalny, czterokanałowy odbiornik radiowy, zasilany napięciem 12V AC/DC pracujący w systemie MULTI DTM433MHz.Podstawowe zastosowanie to uniwersalne sterowanie automatyką domową np. oświetleniem, elektro-zaworami, wentylacją, automatyką bramową, systemem alarmowym i domofonowym. Odbiornik przystosowany jest do montażu w rozdzielniach elektrycznych posiadających szynę DIN 35mm. Odbiornik jest wersją pochodną popularnego odbiornika MAX. Współpracuje z pilotami DTM System z serii DTM433MHz oraz dodatkowo z niemal wszystkimi pilotami zmiennokodowymi KeeLoq®. Dla użytkowników posiadających komputer z systemem Microsoft® Windows® dostępne jest oprogramowanie, które pozwala (poprzez interfejs USB z kablem) na wygodne zarządzanie samym odbiornikem, pilotami do niego wpisanymi, tworzenie dziennika zdarzeń.

 

 
  • do montażu w szafach rozdzielczych
  • wszechstronne zastosowanie w automatyce domowej
  • współpraca z komputerem PC
  • cztery odseparowane kanały
  • pamięć na 700 pilotów
  • współpracuje z pilotami z serii DTM433MHz oraz niemal wszyskimi pilotami zmiennokodowymi KeeLoq®